جهیزیه خواهر هدیه دایی به جوان سیستانی

جهیزیه خواهر هدیه دایی به جوان سیستانی


فقط امیدواریم این مهربانی و محبت دایی باعث سواستفاده افراد راحت طلب نشود و آنهایی که نیازمند نیستند با خواسته های غیر معقولشان دایی و سایر چهره های نیکو کار این فوتبال را از کمک به نیازمندان واقعی پشیمان نکنند.


تمرینات پرسپولیس حتی از بازی های رسمی سایر تیم ها پرسوژه تر و جذاب تر است. اصلا این خاصیت و ویژگی تیم های مردمی و پرطرفدار است که در تمریناتشان هم می توان سوژه های جذاب برای نوشتن پیدا کرد.


جدا از اتفاقاتی که درون زمین تمرین رخ می دهد(نظیر تشر مربی به بازیکنان. غرولند بازیکنان. درگیری لفظی همبازیان. سرکشی ستاره های تیم و…و…و…) بیرون زمین تمرین هم تا دلتان بخواهد سوژه پیدا می شود.به خصوص در حاشیه تمرین پرسپولیس که همیشه محل برگزاری تمرینات شلوغ است و در این شلوغی امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد.

مثلا امکان دارد یک بارلیدری پیش چشم مدیران و مربیان پرسپولیس با خبرنگاران درگیر شود امکانش هست هوادارای به نشانه اعتراض بر سر بازیکنی فریاد بکشد و در جوابش فریادی بشنود یا رفتار تندی ببیند اما در حاشیه تمرین پرسپولیس فقط نکات حاشیه ای منفی نیست و اگر انصاف داشته باشیم می توانیم سوژه های مثبت و جالب هم ببینیم.

یکی از همین سوژه های جالب اتفاقی بود که غروب یکشنبه در تمرین پرسپولیس رخ داد.

غروب یکشنبه مثل هر روز علاوه بر هوادارانی که کنار زمین منتظر پایان تمرین بودند تا با چهره های مورد علاقه خود عکس بگیرند چند نفری هم ایستاده بودند تا مشکلاتشان را با علی دایی و ستاره های پرسپولیس در میان بگذارند به این امید که گره ای از مشکلاتشان باز شود.

علی دایی معمولا اغلب روزها با چنین مواردی روبرو می شود او همیشه بر خلاف آن ظاهر جدی و نسبتا عصبانی اش! با روی گشاده حرف این افراد را می شنود نامه ها و درخواست هایشان را دریافت می کند و خیلی صریح و بی پرده میگوید: الان نمی توانم به خواسته شما جواب بدهم استعلام می کنم اگر حقیقت داشته باشد و کاری از دستم بر بیاید حتما در خدمتتان هستم تماس می گیرم و کمکتان می کنم.

به هر حال دایی طی سالیان درازی که در متن فوتبال بوده از این موارد زیاد دیده و همیشه به موازات آنها که واقعا گرفتاری مالی دارند عده ای هم هستند که هدفشان سو استفاده مالی و اخاذی است. دایی معمولا به جای آنکه کسی را از خودش براند و یا بلافاصله احساساتی شود و ندانسته به کسی پول یا وعده پول بدهد. اول تحقیق می کند و بعد دست به کار می شود.
دایی این بار هم با خوشرویی حرف این چند نفر را می شنود و از آنها جدا می شود.

اما چند قدم آن طرف تر هنگام خروج از زمین شرکت واحد جوان 23 ساله ای شروع به صحبت با سرمربی پرسپولیس می کند از مکث دایی وچهره او کاملا مشخص بود تحت تاثیر درد دل این پسر جوان قرار گرفته. جوانی که از از سیستان بلوچستان آمده تا شاید از دایی کمک بگیرد مشکلش را با سرمربی پرسپولیس در میان می گذارد.

او گرفتار تهیه جهیزیه برای خواهرش است و می خواهد خواهرش را به خانه بخت بفرستد. نگاه عمیق دایی به صورت این جوان گواهی می دهد می خواهد به او کمک کند اما چون اطرافش شلوغ است پسر را با خود به گوشه ای می برد شماره تماس و آدرس منزلش را می گیرد و میگوید: باید به من حق بدهی تحقیق کنم اگر حقیقت را گفته باشی حتما کمکت می کنم روی حرف من حساب کن و جهیزیه خواهرت را از همین حالا جور شده بدان و برو به بقیه کارهای عروسی اش برس.

البته این حرفها را جوان سیستانی روایت می کند.این جوان که بعد از واکنش مهربانانه دایی به وجود آمده از فرط خوشحالی زیر گریه می زند و اشک هایش ناخود آگاه توجه حاضرین را جلب می کند.جوان حرف های دایی را برای حاضرین بازگو می کند و می گوید:می دانستم علی آقا به من جواب رد نمی دهد.

دایی که همین چند هفته پیش در کنفرانس خبری و در جمع خبرنگاران گفته بود قبل از آنکه فوتبالیست شوم دستفروش بودم و به این موضوع افتخار می کنم. با این رفتار عالی نشان می دهد گذشته خود را فراموش نکرده و با وجود جایگاه و موقعیت فعلی اش خود را از مردم جدا نمی داند.

البته در ماه های اخیر چنین رفتارهایی از دایی در تمرین پرسپولیس زیاد دیدیم اما نوع برخورد او با یک جوان ناشناس و پیش قدم شدنش برای حل مشکل این جوان نشان می دهد دست های شهریار فوتبال ایران هنوز بوی محبت دارد.

فقط امیدواریم این مهربانی و محبت دایی باعث سواستفاده افراد راحت طلب نشود و آنهایی که نیازمند نیستند با خواسته های غیر معقولشان دایی و سایر چهره های نیکو کار این فوتبال را از کمک به نیازمندان واقعی پشیمان نکنند.


منبع: کانون هواداران پرسپولیس

جهیزیه خواهر هدیه دایی به جوان سیستانی - عصر ایران‎

9 سپتامبر 2010 ... جهیزیه خواهر هدیه دایی به جوان سیستانی. فقط امیدواریم این مهربانی و محبت دایی باعث سواستفاده افراد ...

www.asriran.com/fa/news/135452/%25D...
جهیزیه خواهر هدیه دایی به جوان سیستانی - سایت تفریحی دردونه‎

9 سپتامبر 2010 ... جهیزیه خواهر هدیه دایی به جوان سیستانی. فقط امیدواریم این مهربانی و محبت دایی باعث سواستفاده افراد .

www.dordoneh.com/1668/%25D8%25AC%25...
جوان های پرسپولیس نیازمند - جی نوزده‎

10 فوریه 2014 ... وبلاگ طرفداران پرسپولیس جهیزیه خواهر هدیه دایی به جوان سیستانی استقلال یک دروغ ساله. کاشان اهدای ...

jnews.g19.ir/post/%25D8%25AC%25D9%2...
جوان شدن پرسپولیس - ویوات‎

8 فوریه 2014 ... وبلاگ طرفداران پرسپولیس. وبلاگ طرفداران پرسپولیس جهیزیه خواهر هدیه دایی به جوان سیستانی استقلال ...

vivat.ir/post/%25D8%25AC%25D9%2588%...
مهربانی را به تازه عروس نیازمند هدیه کنیم - خبرگزاری شبستان‎

4 ساعت قبل ... ... اخراج نماینده آیت الله سیستانی از بحرین · دایی به دنبال مذاکره ... ا مهربانی را به تازه عروس نیازمند هدیه کنیم ا ... دختر جوانی برای آغاز زندگی مشترک و تهیه جهیزیه به مهربانی و ... این دختر جوان به همراه پدر و مادرش در یکی از مناطق محروم ...

www.shabestan.ir/../%3FId%3D362730
خبرگزاری بین المللی تسنیم - اهدای ۳۷ مورد جهیزیه به نوعروسان بروجنی‎

4 نوامبر 2013 ... حزب الله تبعید نماینده آیت الله سیستانی از بحرین را محکوم .... اهدای ۳۷ مورد جهیزیه به نوعروسان بروجنی ... کیانی با اشاره به اینکه با اجرای طرح کوثر و کمک به جوانان ... 37 مورد جهیزیه به مددجویان خود هدیه کرده که از این تعداد 23 جهیزیه ...

www.tasnimnews.com/Home/Single/183305
روسيه كي به عربستان حمله مي كند؟ (۱۲ نظر) - جوان‎

7 ژانويه 2014 ... حكومت سعودي به سمت تزلزل هر روزه با چشم انداز «تخريب و تغيير رژيم» پيش مي رود و چهره آن به عنوان ...

javanonline.ir/fa/news/628742/%25D8...
آداب ازدواج - شب زفاف‎

سیستانی: اگر در شهری که زندگی می کنند، متعارف این است که نفقه ی دختر را ..... آیا به جهیزیه ی زنی که به خانه شوهر آمده و پدرش خمس مالش را نپرداخته، خمس تعلّق می گیرد ؟ .... زن دایی. زن برادرت. زن برادر زنت. داماد. داماد شوهرت. داماد خواهر. داماد برادر. عروس.

majidk57.blogfa.com/cat-9.aspx
کد تماس با ما - بهترین هدیه به همسر - بلاگفا‎

و تمامی دستوراتی که در اسلام برای نامحرم وارد شده است برای خواهر زن وارد است . حتی شدیدتر . رسول اکرم ص میفرمایند :« هر ...

nobatearamesh.blogfa.com/1391/12
اسفند 1390 - چه کنیم وچه نکنیم ؟؟؟‎

برابر رسم معمول ، دختر جهيزيه اي شامل وسايل زندگي با خود به خانه بخت مي برد. ..... وي محسوب مي شود و خلاصه برادر و خواهر آن زن هم دايي و خاله او به شمار مي روند و همين طور الي آخر. ...... اخلاق خوش ، بهترين هديه.

ba20mo.blogfa.com/9012.aspx
یک دیدگاه 122 در “جهیزیه خواهر هدیه دایی به جوان سیستانی

 1. با سلام،
  لطفاً اگر می شود هر طوری هست به آقای دایی بفرمائید با من از طریق ایمیلی که دادم تماس بگیرن و یک کار خصوصی با ایشان دارم که به زندگی یک انسان مربوط است. من باید با ایشان در مورد مشکل شخصی صحبت کنم که نیاز مالی ندارند حتی خودشان از خیرین هستند اما موردی برای ایشان پیش آمده که فقط می توانم به آقای دایی که انسان بزرگی هستند بگویم.تا 5 روز هم بیشتر وقت ندارند و می ترسم خدایی نکرده اتفاق بدی بیافتد.خواهش می کنم با من تماس بگیرید و اگر شد راهنمایی کنید.

 2. سلام به دوست عزیزاقای دای واقعأ از اتفاقی که برای شماپیش امد.ناراحت هستیم امیدوارم هرچه زودتربه سلامتی کامل برسید .دوستارشما.محسن روزبهانی.و محمد روزبهانی .ازبوشهر.

 3. سلام وخسته نباشید دارم خدمت آقای دایی بنده بی سرپرستم پول ندارم خونه ندارم پدرومادر ندارم.ازشما آقای دایی خواهشمندم به من بیچاره کمکی کن ازت ممنون میشم

 4. با سلام و وقت بخیر.لطفا به آقای دایی بگید با من تماس بگیرند شاید بعد از خدا فقط ایشون بتونه به من کمک کنه.شماره تماس و ایمیل ایشون رو برام بفرستید.با تشکر.

 5. با سلام
  از دوست عزیزی که می تونه پیغاممو به اقای دای برسونه درخواست میکنم هر چه زودتر اینکارو انجام بده
  من میلاد 25 سالمه فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه شیراز
  من یک طرح در زمینه استعداد یابی بین سن 14- 17اماده کردم به همکاری یک ادم ملی گرا مثل اقای دای نیاز دارم.

 6. علي دايي پس چرا هيچكار نكرديد والا من سو استفاده نميكنم كه اره منم يك چيزي بنويسم والا ما داره ابرومون داره ميره به خدا قسم يك كاري بكنيد تشكر

 7. سلام من یه کار واجب داشتم تو رو خدا شماره علی دایی رو برایم ایمیل کنید منتظرم این کار خیلی واجبههههههههههههههه

 8. باسلام
  مدیر یکی از مهد کودک های منطقه محروم استان قم هستم کودکان محروم نیاز به کمک افرادی مثل شمادارند آنها رامثل فرزندان خود بدانیدوذره ای از خواسته های انها رابرآورده کنیداگر تمایلی به کمک به کودکان محروم موسسه مادارید باما تماس بگیرید. باتشکر فراوان

 9. سلام.اقا من جوانی 29 ساله هستم من لیسانس مدیریت دارم الان 5سال هست بیکارم و 3 برادر دیگه که اونها هم بیکارند.به خدا دیگه نا امید شدم.من از شما خواهشمندم که شغلی به من بدهید من کمک مالی نمی خوام.شمارو به خدا اگه می تونید به دادم برسید.دیگه از زندگی نا امید شدم بعد از خدا امیدم شما هستید علی آقا دایی

 10. سلام.اگه میشه با پهلوان علی آقای دایی خواستم یه مشکلی رو در میان بزارم.مشکل خودم نی واسه یکی از همسایه هامونه خیلی گرفتاره.کاری از من بر نمیاد والا خودم کمکش میکردم.ممنون 09387356109
  این شماره تماس منه واسه مطرح کردن موضوع.

 11. سلام من دختری هستم از استان خراسان رضوی شهرستان کاشمر که بخاطر جهیزیه داره زندگیم نابود میشه لطفا به خیرین بگید کمکم کنن میتونن قبلش تحقیق کنن تا صحت گفته هام ثابت بشه ممنونم

 12. سلام و خسته نباشید
  اگه شماره تلفن یا ادرسی از محل سکونت آقای دایی پیدا کردید برام ایمیل کنید چون بهشون نیاز دارم مشکلی برام پیش اومده
  لطفا سریع اقدام کنین اگه پیدا کردین تورو خدا برام اطلاع بدین قربون همتون
  بازم ازتون ممنونم, کوچیک همتون فرشید
  منتظر جواب ازتونم

 13. با عرض سلام و ارادت خدمت جناب آقای دایی
  برادر عزیز ، من و همسرم فرهنگی هستیم و 19 سال است که مستاجریم .با دو فرزندوبدون هیچ امکاناتی زندگی می کنیم هر سال که تلاش می کنیم و پولی فراهم می کنیم می بینیم قیمت ها ده برابر شده و ما باید دوباره دنبال پول بدویم ولی هر بار به درب بسته می خوریم من تقاضای کمک از آقای دایی دارم مبلغ شصت میلیون تومان البته با ارائه ی شماره حسابی که ما، ماهیانه مانند وام این پول را باز گردانیم. آقای دایی ، اول امیدم به خدا و بعد به شما ،امیدوارم که کمکمان کنید و ما را از این همه سختی تا حدودی نجات دهید . با تشکر، خواهر حقیر شما مریم حسینی

 14. بسمه تعالی
  با عرض سلام و احترام
  جناب آقای دایی ، نمی دانم آیا شما فرصت خواندن این مطالب را دارید یا نه؟ اما من امیدوارم که شما این نوشته را مطالعه بفرمایید ،و پاسخی به من بدهید . کاش می توانستم شماره تماسی از شما داشته باشم و تلفنی پاسخم را می شنیدم

 15. با سلام
  لطفا بفرمایید این نوشته های ما را آقای دایی پاسخ می دهند یا این که صرفا برای سر کار گذاشتن است و ما خودمان را سر کار گذاشته ایم و مشغول کرده ایم . با تشکر maryam

 16. سلام به علی دایی اینجانب حقیر محمد رضا پیروج آزاده وجانباز شیمایی و اعصاب روان از خطه محروم سیستان وبلوچستان شهرستان خاش مباشم . خواهشمند اشت می خواستم آقای دایی ما افتخار این کشور هستیم با شما چند کلمه ای صحبت کنم دلم برات تنگ شده تلفن تماس 09159240745

 17. سلام.بسر 21 ساله ای رو میشناسم که خیلی عالی فوتبال بازی میکنه خیلی جاها قبولش کردن اما براد بذیرفتنش ازش 7 میلیون تومان خواسته اند اما وضعیت مالیشون متاسفانه خیلی خیلی ضعیفه .اصالتن اردبیلی هستند اما متولد تهرانه .کم کم داره نا امید میشه بسر خیلی با غیرتیه وفوقالعاده مودب .لطفا کمکش کنید؟!منتظر جوابتون هستم خواهش میکنم؟!!

 18. با سلام

  جناب آقای علی دایی من همشهری شما هستم و خود و همسرم معلول و دارای سه فرزند و خودمان فارغ التحصیل بیکار و اجاره نشین هستیم مشکل ما این است که با مسولین استان اردبیل هماهنگی بکنید که لا اقل یکی از ما زوج معلول که تحصیلات تکمیلی هم داریم را در ادارات دولتی استخدام بکنند ما هرچند معلولیم ولی یک انسان و حق زندگی کردن داریم ما چه گناهی داریم که پدرمان به جبهه نرفته و شاید رفته ولی گلوله صدام لعنتی بهش نخورده و او از عراقیها کشته و زرنگی کرده است و خودش تیر نخورده قضاوت را برعهده وجدان بیدار ملت ایران می گذارم دو زوج معلول آیا باید گدایی بکنند تا نان شب را در بیاورند .شماره تماس 09147064115

 19. سلام
  آقای داایی به علت فقر و بیکاری خودم و خانواده ام در پرداخت شهریه دانشگاه آزاد واحد اردبیل گیر کرده کمکم کنید و شماره دانشجویی و شماره حساب دانشگاه را برایتان بگویم شماره تماس 09148217701

 20. باسلام .جناب دایی خانم جوانی هستم مدتی است درپی این هستم کاربیمه انجام دهم امابدلیل مسکلات مالی قادربه انجام این کارنیستم گرفتن وام هم یه این راحتی نیست ازشماتقاضادارم اگرامکانش هست مبلغی به عنوان وام به اینجاب عنایت فرمایید .خداوندبه شماتوفیق دهد..09361946795

 21. سلام.میخواستم بگم که خیلی بهتره که دوستان بتونن با اقای دایی ارتباط داشته باشن نه اینجوری خواهش میکنم emailاقای دایی رو بگین تا بشه باهاش صحبت کرد

 22. سلام آقای دایی من به مردانگی و باعرزه بودن خیربودن شما افتخار میکنم در انتظار دیدار شما هستم خوشم میاد که کم نمی یاری خداپشت و پناه شما باشه (09122417330) از زنجان

 23. سلام آقای دایی من به مردانگی و باعرزه بودن خیربودن شما افتخار میکنم در انتظار دیدار شما هستم خوشم میاد که کم نمی یاری خداپشت و پناه شما باشه (۰۹۱۲۲۴۱۷۳۳۰) از زنجان چند بار زنگ زدم جواب ندادید شماره شما رو از فریدون اصفهانیان گرفته بودم چون باهاش دوستم

 24. آقای دایی سلام دختر 24ساله هستم ساکن کرج دانشجوام پدرم ناتوان است 4خواهرهستیم با ی برادرناشنواا مشکلات مالی آذیتمون میکنه تورو خدا اگه کاری ازتون برمیاد واسمون انجا

 25. سلام خواهش میکنم حرفم را به علی دایی برسانید 4 فرزند دارم 2 فرزندم در رشته کاراته فعالیت میکننر محمد 16 ساله مقامهای داخلی وخارجی از کشورهای ایتالیا -انگلستان-مالزی-ترکیه-هندوستان-دوبی را کسب کرده 10 سال است در ورزش فعالیت میکند -علی 13 ساله 8 سال در همین رشته کار میکند او هم مقامهای بسیاری در داخل وخارج از کشور را کسب کرده مسابقات کاپ ازاد انگلستان -ترکیه -دوبی- سه دوره هندوستان و مالزی این بچه ها همیشه درحسرت اند کاش از ما نیز حمایت میشد پدرشان جانباز نخاعی 70 درصد است با حقوقی که میگیرد به سختی میتواند از انها حمایت کند انها دوست دارند از مستاجری نجات پیدا کنند امسال مسابقات برون مرزی است بخاطر نداشتن پدر نمتوانند شرکت کنند

 26. سلام آقای دایی از کارهای خیرتون خیلی شنیدم یک خانواده دچار ترکیدگی گاز و سوختگی کاملا شدید شدند به علت فقر و ترکیدن کل خانه شان و خرج شدن بالای ده میلیون پول تا الان دیگر پولی برای درمان ندارند . سه نفرند با سوختگی بالای 50 درصد. لطفا کمکشان کنید . دکترشان هم دکتر شفایی در بیمارستان فاطمی اردبیل است و می گوید باید اعزام شوند تبریز . اینها خانواده خانم بنده هستند و منم کارگرم . شماره تماس : 09117042440

 27. سلام
  به خدا نیمدونم چی بگم !!؟ امشب از ناامیدی بخاطر مشکل مالی و بدهی و… اومدم دنبال آدرس ایمیل آقای دایی بگردم مثل بقیه کسانی که اینجا پیام گذاشتن و همه مشکل دارن و دست به دامن عزیزانی مثل آقای دایی شدن ، که این سایتو دیدم
  تقریبا همه پیامها رو خوندم اقراق نباشه اشک تو چشمام جمع شد از خودم دیگه خجالت کشیدم ،این همه آدم بیچاره که مطمئناً هزاران برابر این تعداد توی جامعه ماوجود دارن و دستشان به هیچ جابند نیست!!؟
  خدایا !خودت به همه کمک کن وبه کسانی که دست خیر دارن توانایی بیشتربده که بتونن به این افراد و امثال اینها کمک کنن
  خدایا عاقبت همه رو ختم بخیر کن
  خدایا آبروی کسی بخاطر مشکل مالی نره بخصوص جلوی خانواده ش :(

 28. با سلام به اقای علی دایی همشهریمیز از عزت و جلال خیلی شنیده ایم من بدلیل مشکل مالی نمیتوانم جهزیه دخترم رابدم و به همه خواستگار هایش جواب رد میدهم با تو جه به این که همشهری ما هم هستین لطفا در این زمینه مرا یاری کنید

 29. باسلام خدمت اقای دایی.ما از استان اردبیل مزاحمتون شدیم.سالهاس پدر ومادرم ازیکدیگر جدا شده اند وسرپرستی ما رامادرم بر عهده گرفته است.دانشجو هستم اما مادرم توانایی مالی برای ادامه تحصیلم را ندارد.ازتون کمک میخوام.کمکم کنید از درسم نمونم

 30. سلام خسته نباشید من یه فرد آبرودار و ورشکسته هستم که برای عروسم با خیلی قرض و بدهکاری توانستم جهزیه بخرم چون یتیمه و پدر نداره ولی متاسفانه نتوانستم بدهی و قرضم را بدهم و الان هم دچار خیلی فشار هستم و نمی خواهم کسی از بدهکاری من اطلاع پیدا کند چون ابروی عروسم نزد اطرافیان میرود در ضمن من 1 سال دیگه باز نشست میشم و میتوانم بدهی هایم را بدهم ولی الان خیلی گرفتارم خواهش میکنم به کمک شما نیاز دارم 09139058544

 31. سلام دانشجو هستم با دو تا بچه وشوهرم بیکار به خاطر تصادفی که در سال 84 داشت اسیب دید و10 میلیون تومان دیه برداخت کردیم در حال حاضر با کلی قرض وام موندیم چکار کنیم خواهش می کنم اقای دایی کمک کنید بعد فقط ذهنم به طرف شما معطوف شد تو رو خدا .کمک مالی نیاز داریم…

 32. سلام این دومین باره ازتون کمک میخوام و جوابی نمیگیرم.شما رو بخدا کاری کنید فقط یک بار با اقای دایی ارتباط برقرار کنم.

 33. سلام
  حاج علي آقا من شمارو قلبا دوستون دارم شما باني افتخار ايرانيان وما تركها هستيد آرزوي موفقيت سلامتي شما درتمام مراحل زندگي مخصوصا هدايت تيم محبوبم پرسپوليس را دارم ميدونم همه ازتون توقع دارن خدا بهتون كمك ميكنه الله يار انسانهاي درستكاره ياشاسين بيزيم سروريميز حاج علي

  حسين ازكرج
  09123617756

 34. با سلام و خسته نباشید خیلی خجالت می کشم بگویم اما ناچارم من کارمند اداری هستم و چک کارمندی هم دارم نمی دانم به چه کسی رو بزنم که بتواند به من پولی قرض دهد و من در قبال آن چک می دهم و در اسرع وقت باز می گردانم اگر برای شما مقدور است به من ایمل بذنید خواستم شماره تلفنم را بنویس متوجه شدم متن درخواست ثبت می گردد بنابراین ننوشتم با آرزوی قبولی سوگواری شما در سوگواری اقا امام حسین (ع)

 35. سلام .شماروبخدا این سایتو الکی زدید؟چرا هیچ جوابی بهم نمیدید؟مطمأنم با اقای دایی رابطه دارید که ازتون میخوام حرفامو بهشون برسونید.اینجا همه از اقای دایی کمک خواستن.مطمين باشید اگه کسی واقعا نیاز نداشته باشه غرورشو نمیشکنه مخصوصا جوان اردبیلی.اقای دایی اگه مشکلات مارو بدونه ما رو نجات میده اذتون خواهش میکنم پل ارتباطی ما باشید.داشتید روزایی که حتی پول خرید یه نون بربری برای صبحانه نداشته باشید؟داشتید روزایی که هزارتومن نداشته باشید کرایه کنید برید سر کلاس و مجبور بشید یک ساعت راهو پیاده برید؟درک میکنید چی میگم؟فقط یه ارتباط با اقای دایی میخوام.اینبار به اسم خودم ثبت نمیکنم چون غرورم واقعا شکست از روی ایمیلم مطمينا میدونید کی هستم.منتظرتون هستم

 36. باسلام . خسته نباشید . لطفا ایمیل دایی جان رو برام بفرستید خ خ خ خ خ خیلی واجبه ممنون میشم ازتون
  با تشکر پزمان از اردبیل

 37. سلام نمیدونم چی بگم
  ولی ازتون عاجزانه کمک میخوام
  شوهرخواهرم به خاطر یه چک چند ماهه تو زندانه
  نه اینکه نداشته باشه ولی پول خودش دست مردمه ولی چون خودش تو زندانه نمیتونه بره پسشون بگیره و بدهی هاشو بده
  ازتون خواهش میکنم کمکون کنید
  میتونید تحقیق هم کنید و صحت حرفامو بشنوید
  کمک کنید این از زندون بیاد بیرون که بتونه پولاشو پس بگیره و مشکلش حل بشه
  خواهش میکنم این دیگه تنها امیدمه که اومدم سرتغ شما کمکم کنید

 38. سلام من در تيمي در استان قزوين بازي ميكنم بازيم بد نيست اكثر دوستان من رو سوق ميدن ب سمت فوتبال ناگفته نمونه ك بنده دانشگاه تدريس ميكنم خاستم از آقاي دايي راهنمايي جهت ادامه فوتبال بگيرم.سپاسگذار شما هستم

 39. سلام اقاي دايي پسر نه ساله اي دارم كه عاشق فوتباله همهمربياش هم ازش راضي اند خواهش مي كنم راهنمايي كنيد چطور مي تونم با شما تماس بگيرم تا ازش تست بگيريد فكر ميكنم ارزشداشته باشه روش فكر كنيد

 40. زیاد دلتونو صابون نزنین من هر کاری کردم که با دایی صحبت یا ببینمش نشد. من 3ماهه از دست داداشام فراریم منو مامانم هر کاری کردیم تا با دایی صحبت کنیم نشد. الان3ماهه که تو این سرما پشت بومه خونمون زندگی میکنم ولی علی دایی کجا؟ روی تخت نقره کوبش. واقعا متاسفم.

 41. سلام علی آقا فردی بازنشسته فرهنگی هستم که هم خودم وهمسرم مدت 12سال است که مشکل قلبی داریم ودر سال 90دچار ایست قلبی شدم وعمل باز کردم واز بخت بدم نیاز به باطری داشتم وبا فروش مقداری از وسایل باطری به مبلغ 14000000تومان وهزینهای دیگر حدود بیست میلیون تومان خرج کردم ومقروض میباشم وبه هر کس در شهرم روزدم کسی جوابم را نداد ودر سال 90هیچ بیمه ای هم نمی پرداخت ودر تیر ماه امسال همسرم فنر گذاشت حدود پنج میلیون تومان در ضمن مدت 12سال مستاجرم لذا خواهشمندم در صورت امکان مبلغی کمکم کنید به رسم پهلوانی والسلام شماره تماس09139918732رفسنجان در ضمن شماره حسابم را مینویسم اگر دوست داشتید کمکم نمایید 0311120847009بانک صادرا ت محمد رضا نعمتی خداون درهمه حال پشتیبان شما باشد و حافظ خانئاده

 42. واقعا متاسفم براتون مگه همتون اومدین گدایی که اینجوری فقط درخواست کمک میکنید بابا یکیتون از افتخارایی که برا کشور اورده تشکر کنید. اقای دایی من از جانب همشون ازتون عذر میخوام.

 43. سلام علی اقا بنده بچه اردبیلم در صورت امکان میخواستم با شما مکالمه ایی داشته باشم. اگر وقتتونو نکیرم. با نهایت تقدیر. منتظرم.

 44. باعرض سلام وخسته نباشید خدمت علی اقا درصورت امکان میخواستم با جنابعالی ملاقات یا مکالمه داشته باشم .درضمن نوشته دبشبم پاک شده نمیدونم چرا .با سپاس بهبود از محله منصوریه اردبیل .منتظرم

 45. سلام علیکم
  باسلام خدمت اقای علی دایی اینجانب 19ساله که متعهل ودارای دوفرزند دوقلو از لرستان…
  من از شما خیلی چیزا شنیدم یکی از رفقا این راهو پیش پام گذاشت که بیام از شما تقاضای کمک مالی بکنم من به خاطر این که پدرم از بهره مالی برخوردار نیست و ثروت چندانی ندارد که به من کمک کند پس مجبور به وام گرفتن شدم برای رهن خونه وبعد از ان چون یه کارگر هستم فقط میتونستم خرج خونه ودو فرزندمو دربیارم ونتوانستم که قسط وامو پس بدم واز اینجا شد که دست به دامان شما شدم برای کمک مالی واز شما خواهشمندانه تقاضا میکنم به این بنده حقیر کمک مالی کنین

 46. سلام علیکم
  باسلام لطفا به این جانب کمک کنین من مشکل مالی دارم این حرفو کجا بزنم تا باور کنین به خدا مشکل مالی دارم لطفا هر کی میتونه کمک کنه به این شماره. تماس بکیر 09397158911هر کسی که قصد کمک کردن داره میتونه زنگ بزنه تا از اوضاع این جانب مطلع شود لطفا کمک کنین

  با تشکر …

 47. سلام حاج علی .اینایی که ازت کمک می خوان حتما به کمک شما نیاز دارند به خدا هیچ چیزی بهتر از گرفتن دست نیازمند نیست .سعی کن به همه شون حتی کم هم شده برسی .انشاالله خدا وضع مالی تو بهتر کنه که بیشتر مردم کمک کنی. من خیلی بیشتر از استتاعت مالی خودم به مردم کمک میکنم وضع مالی من هم خیلی ضعیفه .مستاجر هم هستم ولی از ساعت 6صبح تا 10شب کار میکنم و بیشتر از خودم به مردم کمک میکنم .و با اینکه خودم نیاز مالی فراوانی دارم ولی باز به افراد فقیر و نیازمند کمک میکنم و از خدا میخوام که سرمایه منو مثل علی دایی بکنه که بیشتر به بنده هاش خوبی کنم.حاج علی هیچ چیزی برای من بهتر از یک لبخند از سوی نیازمند به من نیست مخصوصا زمانی که کار یه نیازمند رو حل میکنم و دعام میکنه در حد انفجار از خودم خوشم میاد

 48. سلام خسته نباشید, از بیان نظرات همه تشکر میکنم و از نیات خیرخواهانه آقای دایی تا حدودی باخبرم. بنده مسوول بهزیستی در یک شهر محروم هستم که سازمان یهزیستی از تامین نیازهای معلولین و نیازمندان و بیماران عاجز شده و تقاضای مساعدت دارم.
  از آنجایی که عید نوروز نزدیکه و نیازهای درمانی, پوشاک و خوراک و همینطور مسکن این اقشار بسختی و یا اصلا تامین نمیشود تقاضای کمک دارم.
  خواهشمندم به ادرس ایمیلی که نوشتم پاسخ بدید.
  قبلا از همکاری شما عزیزان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

 49. با سلام
  اینجانب پزشک هستم و ایمیلم را داده ام اما تلفن های فردی که داریم برای دیه فرزندش کمک جمع آوری می کنیم و از همشهری های شما نیز میباشد را در قسمت اسم گذاشته ام در صورت امکان تماس بگیرید
  با تشکر

 50. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما سرور گرامی و افتخار آفرین فوتبال ایران
  ما بازیکنان تیم قوتسال-فوتبال مهاباد در استان آذربایجان غربی هستیم.مدت 1 سال است که در مهاباد مشغول تمرین هستیم و امسال تیم ما نایب قهرمان استان شد و توانستیم ورودی لیگ برتر را کسب کنیم اما به علت نداشتن اسپانسر از ورود به لیگ بازماندیم که مبلغ ان فقط و فقط400 هزار تومان بود.ما در تمرینات قبل از مسابقات تنها 1 توپ داشتیم و داریم<لباس هم هیت 1 دست به ما دادمهاباد بعد از 9 سال که تیم نداشت. تیمی را سال91 به مسابقات فرستاد و دوم شدیم .تا قبل آوردن مقام هزینه سالن را هم خودمان پرداخت میکردیموبعد از مقام تنها کمکی که به ما شد فقط دادن سالن بود وهیچ حمایت دیگری از ما صورت نگرفت.تیم ما به علت نداشتن اسپانسر دارد از هم میپاشد.به هر دری زدیم وا نشد.خواهش میکنیم شما که خودتان فوتبالیست بوده اید وشرایط ما را خوب درک میکنید کمک کنید.بپیشاپیش ازکمک شما متشکریم.

 51. سلام به قول یکی ازدوستان علی دایی کمیته امداده یاسنگ صبور ولی مسئولین شایدببینند و دلشون به رحم بیاد.منم مثل همه اونایی که پیام گذاسنه تنها درد و مشکلم نداری و مشکل مالیه نمیتونم دانشگاه ثبت نام کنم واسه ثبت نام تا اخرهمین هفته یعنی25بهمن مهلت دارم به هر دری میزنم بی جواب میمونم شاید شما اقای دایی بتونید کمک هزینه ای واسه تحصیل به من بدید پدرم20ساله که فوت کرده و مادرم ازکارافتاده است اگه واقعا پیامم به دستتون میرسه میخوایدجوابمو بدید روهمین وبلاگ جواب بدید چون ایمیلم خرابه.ممنون

 52. سلام اقای دایی من دختری هستم از خانواده خییییییییییییییلی ضعیف که بخاطر نبود جهیزیه ومشکل مالی ونبودمادروداشتن نامادری دربدترین شرایط زندگی میکنم شوهرم سربازاست تازه رفته سربازی. ازیه طرف نامادریم ازیه طرف نداشتن جهیزیه و خونه جدا دارم دق میکنم از شما خواهش میکنم هرچه سریعتر کمکی کنید پدرشوهرم قرلر عروسی گذاشته اند ولی من حتی نتوانسنه یک دست استکان بخرم پدرم 60ساله وزن بابام دخترجوانی که 30سال بیش ندارد شماره تماس من 09380842348برادرانم مجبورشدند خانه راترک کنند وبه کارکری در شهر تهران شوند

 53. سلام اقای دایی من دختری هستم از خانواده خییییییییییییییلی ضعیف که بخاطر نبود جهیزیه ومشکل مالی ونبودمادروداشتن نامادری دربدترین شرایط زندگی میکنم شوهرم سربازاست تازه رفته سربازی. ازیه طرف نامادریم ازیه طرف نداشتن جهیزیه و خونه جدا دارم دق میکنم از شما خواهش میکنم هرچه سریعتر کمکی کنید پدرشوهرم قرلر عروسی گذاشته اند ولی من حتی نتوانسنه یک دست استکان بخرم پدرم 60ساله وزن بابام دخترجوانی که 30سال بیش ندارد شماره تماس من 0936206541برادرانم مجبورشدند خانه راترک کنند وبه کارکری در شهر تهران شوند

 54. سلام ما آذری زبانها علی دایی را دوست داریم مخصوصا ما اردبیلیها ، علی دایی برای ما یک افتخار بزرگ و تاریخی و انسانی شریف می باشد ، اینجانب با آقای دایی ارتباطی ندارم ولی اگر می شد با او تماس بگیرم خیلی خوب می شد تا درد دلم را به او بگویم و از مشکلاتی که دامنگیرم شده بگویم تا بتواند مشکلاتم را حل کنم من اول به خدا توکل کردم وبعد به بنده خدا روی آوردم لطفا شماره تماس من را به او بدهید ( 09146284226 ) انشاء الله خدا از او راضی باشد.

 55. سلام اآقاي داي .به مشکلي برخوردم شديدبه هردري ميزنم درست نميشه .کسي روندارم براي اينکه کمکم کنه لطف کنيدتماس بکگيريدباشماره09302936981 ممنون ميشم زودتر
  تماس بکگيرفرصتم کم است

 56. سلام . آقای دایی وقتتون بخیر. نمیخوام با حرف های زیادی سرتون رو به در بیاورم . موضوع این است که در حال حاضر ساختمان نیمه کار ه ای دارم که مدهاست با دست خای و بدون داشتن در آمدی اقدام به ساختن سر پناه برای خانواده ام کرده ام تا شرمنده آنان نباشم . اما متاسفانه گرانی دامنم را بد جوری گرفته طوری حتی نمیتوانم بدهی های قبلی را پاس کنم . لذا مروت و مردانگی و دست خیرتان را سراغ دارم که کمک رسان هستید .در صورت امکان بعد از خدای متعال به شما رو انداخته ام تا به کمک شما سر پناهم را تکمیل کنم . تا بیش از این بین خانواده و دوستان آبرو ریزی برایم نباشد . چرا که طلبکاران پاشنه درم را از جا کنده اند . به همون خدایی که بهش اعتقاد داری از ته دل به شما رو انداخته ام و دروغی هم در کار نیست . تشکر.

 57. سلام آقاي داي تاآخرامسال به پولي که ميخواهم نرسم سرگردان وآوراره ميشوم درحال حاضرکسي روندارم کمکم کندپدرم که درنوجواني ازدست دادم ومادرم هم به تازگي که همدم وياورم بودبه رحمت خدارفت الان به سرگرداني وچه کنم افتاده م ازخداراه حل وکمکي ميخواستم که داشتم توسايت شماميديدم بادوستم خوشحال شدم واميدوارفقط ترس ازاينکه اميدواريم الکي يااصلاآاي داي نخونن ازخداميخوام ,,که اينواقعيت داشته باشه ايشالا.اي خداهمونجوراين راه رواتفاقي نشونم دادي راه کمکم هم شودآقاي داي شماره تماس 09302936981به اميدتماس شما.باتشکر

 58. سلام آقاي داي .روزروشباروازوقتي که خداراهي روکه کمکم ميکنه تنها نباشم وآواره نشوم .بهم تماس بگيرتوروخداخواهش ميکنم لطفامنتظرم اميدوارشدم که شماهستيدکمکم ميکنيدهواموداشته باشيدتوروخداجزخداکسي ندارم فقط تنهاي تنهام کمکم کنيدبه شماره 09302936981ته دلم روشنه ولي وقتي روزکه ميشه به شب ميرسه وزنگ نميزنيدنااميدميشم ولي بعدش به خودم اميدواري ميدم که حتمازنگم ميزنه کمکم ميکنه

 59. سلام آقاي داي .روزوشبا ميگذرن درانتظارتماس شماهستم به اميداينکه تماس شمامايه دلخوشي ماست خواهشاباشماره09302936981تماس بگيرممنون ميشم

 60. سلام دای جان اصلاپیام رو وقت میکنیدبخونید.عاجزان الان خیلی محتاج کمک کردن شمانیازدارم وکم کم مشکلم حلش همه روپس میدم خواهش میکننم زودترتماس بكیرخیلی الان کمک نیازدارم ۰۹۳۰۲۹۳۶۹۸۱بخداسركردونم چکارکنم .واقعامحتاج کمک شماجزشماکسی روندارم امیدم ناامیدنکنید

 61. سلام اقای امروزبیست ودوم برجه تاسی چیزی نمانده .بخدااگه نیازنبودم یاگرفتارنبودم اصراری نداشتم ازتون خواهش میکنم کمکم کنیدلطفا.یه خواهش دیگه منتظرتماستونم چون تماس الکی اونای که بیکارن میگیرن گوشیموخاموش کردم لطف میکنی پیام بدهیدغصه م گرفته بودکه واسه بیکارکه تماس میگیرنداذیت درست میکنن اگه کمک نمیخواستم شمارمو نمیزاشتم حالاداریدلطف میکنی پیام بده یه خواهرایرانی که الان محتاج کمکه ۰۹۳۰۲۹۳۶۹۸۱

 62. سلام اقای دای .خواهش میکنم .التماستون میکنم .بردارانه .عاجزانه کمک میخوام .بخدابه چه کنم افتادم کمکم کنیدتوروخداپیامم روخوندیدخواهش میکنم به شمارم تماس بگیریدلطفاکمک میخوام .کمک میخوام خواهشالطفاعاجزانه کمکم کنید09302936981دای بخداتاعمردارم دعات میکنم خیلی درمانده م کمک میخوام ای خدا

 63. سلام اقای دای .خواهش میکنم .التماستون میکنم .بردارانه .عاجزانه کمک میخوام .بخدابه چه کنم افتادم کمکم کنیدتوروخداپیامم روخوندیدخواهش میکنم به شمارم تماس بگیریدلطفاکمک میخوام .کمک میخوام خواهشالطفاعاجزانه کمکم کنید09302936981دای بخداتاعمردارم دعات میکنم خیلی درمانده م کمک میخوام ای خدامیشه علی دای زنگ بزنی کمکم کنی بخدامن تاعمرم دارم مدیون شمامیمونم بجونخودم تمام کمکهاروپس میدم

 64. سلام اقای دای .عیدم شدعیدشمامبارک. ومن شب روزمنتظرتماس شما.این پیام رودای نمیخونه خودش اینقدسرش شلوغه که فرصت خوندن پیام ومشکل من وامثال من باشه چقدرامیدواربودم که کمکم کنیدپیامم رابگیرید

 65. سلام این سایت وبراچی گذشتین که ببینیدچقدرمشکل هست ویاالکی امیدواری بدیدهمه مامیدونم که اقای دای چقدسرش شلوغه فرصت اینکه بیادتواینترنت وپیام روبخونه نداره انتظارکشیدن منی که ثانیه ولحظه ودقیقه وروزروبه امیدزنگ زدن شو زندگی میکردم نمیدونم چکارکنم درابرویم بستس اقای دای کاش حداقل مشکلمومیگفتم مثه یه برادرکمکم میکردید

 66. سلام آقای دایی.من فوق لیسانس مکانیک مدرس دانشگاه هستم بدلیل کم بودن حقوقم با مشکلات عدیده ای در زندگیم مواجه شدم از شما عاجزانه تقاضای کمک دارم.ممنون

 67. سلام اقای دای نمیخواستم قسم بدم به جون بچه ت که برای پدرومادراباارزش ترین نعمتی که خدامیده بخدابجون خودم نصف شب بیدارمیشم سرسجاده م اینقددعامیکنم که پولی که الان لازم دارم یه جوری بهم بده .الانم گفتم برااخرین بارپیامی بنویسیم هرکی این پیام روخوندوازعلی دای خبری داشت بهش بگه یه فاطمه س که خیلی به کمک نیازداره .دیگه امیدی ندارم چون زمان وثانیه ولحظه گذشت ولی خبری نشدفقط خداکمکم کن اونای که نمیتونن کاری کنن برام دعاکنن ممنون میشم ۰۹۳۰۲۹۳۶۹۸۱

 68. باسلام آقای دایی تیم مابااختلاف مثبت20قهرمان میشود انشاالله به این گونه (نفت وفولاد مساوی میکنند)استقلال میبازد انشاالله مامیبریم وبااختلاف گل که عرض کردم قهرمان میشویم انشاالله اگراچنین شد مرافتشوی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>