تصاویر دکوراسیون فوق العاده زیبای یک اتاق نشیمن

ما در این مقاله، با به کارگیری ۳ مرحله و استفاده از رنگ و پارچه های زیبا، یک دکوراسیون زیبا و شیک را برای اتاق نشیمن تان پیشنهاد کرده ایم….

اتاق نشیمن کارایی های زیادی دارد بنابراین باید یک دکوراسیون خوب و مناسب هم برای پذیرایی از مهمانها داشته باشد. ما در این مقاله، با به کارگیری ۳ مرحله و استفاده از رنگ و پارچه های زیبا، یک دکوراسیون زیبا و شیک را برای اتاق نشیمن تان پیشنهاد کرده ایم.

مرحله ۱: چیدمان بد و زشت

مجله تفریحی دردونه | wWw.dordoneh.com
اتاق نشیمن که مشاهده می کنید شامل دو پنجره و یک در که به اتاق نشیمن منتهی می شود است و با استفاده از وسایل رنگی( مانند شومینه)، مبل ها و وسایلی دیگر چیده شده است. دراینجا مبل ها مقابل تلویزیون و پشت به شومینه چیده شده است و راهروی باریکی را ایجاد کرده است.
مرحله ۱: یک مبل خسته کننده

مجله تفریحی دردونه | wWw.dordoneh.com
مبل کرم رنگی که مشاهده می کنید، به دلیل رنگش جذابیت و کششی ندارد. رویه مخملی و نوارهای دورتادور کرم رنگ مبل، آن را خسته کننده کرده و باعث شده فقط از آن برای تماشای تلویزیون یا مطالعه استفاده کرد درحالیکه با کمی خلاقیت و به کاربردن پارچه رنگی در آن می شود استفاده های دیگری از آن کرد.
مرحله۱: پنجره های لخت

چیدمان اتاق نشیمن
پنجره ها محل خوبی برای انعکاس نور به داخل اتاق است اما همانطور که مشاهده می کنید پنجره بدون پرده اصلا برای یک اتاق نشیمن مناسب نیست زیرا نبود پرده سبب شده تا نور زننده ای داخل اتاق بتابد و تماشای تلویزیون با چنین نوری مشکل شود. همچنین، نبود پرده باعث می شود دیگران به حریم خصوصی افراد ساکن خانه وارد شوند.
مرحله ۱: میز لوازم صوتی با چیدمانی زشت

چیدمان اتاق نشیمن
یک میز بدون در و شیشه، که جلوی یک دیوار قرار گرفته، فضای زیادی دارد که برای گذاشتن وسایل صوتی، کتاب، عکس، سی دی و حتی پتوها از آن استفاده شده. در حالیکه قرار دادن همه این وسایل در میزی که همه چیز در آن نمایان است باعث به هم ریختگی و آشفتگی فضا می شود. اگر دوست دارید میز لوازم صوتی تان بزرگ باشد باید چیدمان آن طوری باشد که از به هم ریختگی و شلوغی جلوگیری شود.
مرحله ۲: طراوت و تازگی را به اتاقتان بیاورید

مجله تفریحی دردونه  | wWw.dordoneh.com
در مرحله دوم، اتاق نشیمن با استفاده از یک دست مبلمان و پرده رنگی و تغییر در چیدمان مبل ها رنگ دیگری گرفت. زمانی که درحال چیدن مبل ها هستید، سه نکته را در نظر بگیرید: زیبایی، کارایی و راحتی. زیرا اتاق نشیمن یک مکان پر رفت و آمد است، و باید وسایل ضروری در دسترس باشد. از جهت کارایی، اعضای خانواده باید بتوانند از هر دو تلویزیون و شومینه در مواقع نیاز استفاده کنند. با استفاده از پرده های رنگی هم نمای اتاق تغییر می کند و هم دیگران نمی توانند وارد حریم خصوصی تان شوند. همچنین استفاده از وسایل رنگی در اتاق باعث کوچک یا بزرگتر شدن فضا می شود.
مرحله ۲: تغییر دادن شکل و شمایل مبلمان

چیدمان اتاق نشیمن
رنگ و محل قرار گرفتن کاناپه تان را تغییر دهید. قرار دادن یک سبد سیار در کنار کاناپه باعث زیباتر شدن دکوراسیون اتاق می شود. همچنین شما می توانید پتوها و وسایل ضروری که در اتاق نشیمن نیاز می شود را داخل آن بگذارید. در اتاقی که بیشتر وسایل آن سنتی است، از پارچه های رنگی و طرح دار استفاده کنید تا کمی دکوراسیون اتاق رنگی به نظر برسد.
مرحله ۲: درهای پارچه ای

چیدمان اتاق نشیمن
در مرحله اول، وسایلی که در طبقه های میز تلویزیون نمایان بود باعث آشفتگی و شلوغی اتاق شده بود. اما در اینجا با نصب کردن پارچه های آبی به عنوان در برای میز، وسایل داخل آن پنهان شده است. برای اینکه رنگ قفسه ها با پرده ای که جلوی آن نصب شده هماهنگی داشته باشد کاغذ کادوی آبی به دیواره آن بچسبانید. رنگ آبی پرده های جلوی قفسه ها با راه راه آبی پرده پنجره همخوانی پیدا کرده است و دکوراسیون اتاق با رنگ آبی و قرمز ترکیب شده است.
مرحله ۳: درنظر گرفتن جای بیشتر برای نشستن

چیدمان اتاق نشیمن
با انتخاب رنگ آبی و قرمز و یک راه حل هوشمندانه برای پنهان کردن وسایل در قفسه ها، دکوراسیون اتاق نشیمن از حالت آشفتگی و شلوغی درآمد. در اینجا استفاده از صندلی های بدون دسته، و چند مبل قرمز تعداد نشیمن های اتاق نشیمن را زیاد کرده است. شما می توانید از پارچه مبلتان هم برای میز قهوه استفاده کنید. در این صورت می توانید یک جای نشستن دیگری برای مواقع مورد نیاز اضافه کنید.
مرحله ۳: تاکید بر رنگ

چیدمان اتاق نشیمن
حتی استفاده از یک قالیچه رنگی به اتاق رنگ و لعاب می دهد. استفاده از یک پارچه رنگی که با فرش همخوانی داشته باشد به زیبایی و صمیمیت فضا می افزاید.
مرحله ۳: اضافه کردن رنگ به دکوراسیون اتاق

چیدمان اتاق نشیمن
رنگ کردن قسمت بالای طاقچه در بهتر نشان دادن فضا موثر است. همچنین استفاده از یک تابلوی هنری رنگی هنگام نگاه کردن خوشایند به نظر می رسد. بالش های رنگی روی صندلی و کاناپه به مبلمان ها طراوت و زندگی بخشیده.
مرحله ۳: پرده های شیک و تجملی

چیدمان اتاق نشیمن
پرده های رنگی و بلندی که به چوب پرده نصب شده زیبایی خاصی به اتاق داده است. استفاده از پرده به صورت دوتایی برای باز نشان دادن فضا مفید است.
مرحله۳: انتخاب یک میز تلویزیون یا لوازم صوتی کوچک

چیدمان اتاق نشیمن

سعی کنید میز تلویزیون کوچک انتخاب کنید. پارچه هایی که برای پنهان کردن وسایل داخل میز وسایل صوتی استفاده کردید را با درهای سنتی عوض کنید. در، آشفتگی و به هم ریختگی را از بین می برد اما برای دسترسی وسایل ضروری تان حداقل یک قفسه را بدون در در نظر بگیرید. یک لامپ آبی روی میز کنار تلویزیون قرار دهید تا هنگام تماشای تلویزیون در شب از آن استفاده کنید.
مرحله ۳: فراهم کردن یک نشیمن دنج

چیدمان اتاق نشیمن

با استفاده از یک آینه قدی در کنار یک مبل قرمز رنگ و یک میز عسلی فضای خالی موجود در مرحله ۱ را پر کنید. آینه، لامپی که روی عسلی قرار گرفته را دوتایی نشان می دهد و نور بیشتری به فضای اتاق منعکس می کند.

دکوراسیون فوق العاده زیبای یک اتاق نشیمن+ عکس - سیمرغ‎

ما در این مقاله، با به کارگیری 3 مرحله و استفاده از رنگ و پارچه های زیبا، یک دکوراسیون زیبا و شیک را برای اتاق نشیمن تان ...

www.seemorgh.com/../74600.html
دکوراسیون فوق العاده زیبای یک - عکس اتاق نو جوان‎

اتاق نشیمن کارایی های زیادی دارد بنابراین باید یک دکوراسیون خوب و مناسب هم برای پذیرایی از.

www.matlabgah.com/9e8932146ca1427d1...
دکوراسیون فوق العاده زیبای یک اتاق - عکس عروسی جمونگ‎

دکوراسیون فوق العاده زیبای یک اتاق نشیمن+ عکس. ما در این مقاله، با به کارگیری 3 مرحله و استفاده از رنگ و پارچه های زیبا، ...

www.matlabgah.com/2fdb9977078e05905...
healthy1 - دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی زیبا-عکس‎

در این مطلب به ویژگی های چند یک از مهم ترین سبک های دکوراسیون اتاق نشیمن ... دکوراسیون اتاق نشیمن فوق العاده زیبا.

healthy1.blogfa.com/post/440
دکوراسیون فوق العاده زیبای یک اتاق نشیمن - گروه املاك دلتا-خريد، فروش‎

5 نوامبر 2012 ... دکوراسیون فوق العاده زیبای یک اتاق نشیمن .... اتاق هایی مدرن ،فضایی اندک ، امکاناتی بسیار عکس

www.delta.ir/news/Idetail.aspx%3Fne...
نمونه تغییر دکوراسیون یک اتاق غذاخوری زیبا و شیک !‎

یک لوستر مشکی می تواند سطح فوق العاده زیبایی که می چرخد را به این چشم انداز اضافه کند . دیوارها و پنجره تغییر زیادی ...

delta.ir/news/Idetail.aspx%3FnewsId...
دکوراسیون اتاق نشیمن - گروه املاك دلتا-خريد، فروش‎

6 ا کتبر 2012 ... اتاق نشیمن جایی است که بیشتر مهمانان درآن گرد هم می آیند . بنابراین باید .... تصاویر 3 بعدی و دکوراسیون داخلی. تصاویر 3 بعدی .... دکوراسیون فوق العاده زیبای یک اتاق نشیمن. دکوراسیون ...

delta.ir/news/Idetail.aspx%3FnewsId...
شهر نگار - دکوراسیون فوق العاده زیبای یک اتاق نشیمن‎

شهر نگار - دکوراسیون فوق العاده زیبای یک اتاق نشیمن - اطلاعات و اخبارو عکس در رابطه با مهندسی شهرسازی ،مهندسي معماري و ...

urbanity2020.blogfa.com/post-1085.aspx
مدل دکوراسیون اتاق نشیمن - فان‎

12 مارس 2014 ... تصاویر مدل های جدید دکوراسیون. ... اتاق نشیمن کارایی های زیادی دارد بنابراین باید یک دکوراسیون ... دکوراسیون فوق العاده زیبای اتاق نشیمن مجموعه دکوراسیون و چیدمان ما در این مقاله با به.

fun.c19.ir/post/%25D9%2585%25D8%25A...
سفره‌ آرایی : درست کردن یک ژلهٔ آکواریومی ( فوق العاده زیبا ) + تصاویر‎

21 ژانويه 2014 ... اتاق نشیمن را چگونه بچینیم؟ ..... در بهار +عکس · مدل های زیبایی از دکوراسیون آشپزخانه های کوچک +عکس ...

www.persianv.com/home/242123.php
یک دیدگاه 2 در “تصاویر دکوراسیون فوق العاده زیبای یک اتاق نشیمن

  1. سلام . خوب بود. من هم یک اتاق 9 متری دارم که یک پنجره د150 سانتی و در تراس را در خود جای داده است و تلویزیون ویک کاناپه چرم سفید و مشکی دارد . نمیتوانم پرده مناسب برای ان را انتخاب کنم . آیا ژرده حریر ساده سفی خوب است به نظر شما؟مرسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>