75212_9844

خبرهای جدید انتخاباتی اصلاح طلبان

خبرهای جدید انتخاباتی اصلاح طلبان

 انتخابات ریاست جمهوری 92

توصیه انتخاباتی باهنر به سید محمد خاتمی

خراسان

محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در پاسخ به این سوال که شما قبلا گفته اید که سران فتنه دو نفر هستند در حال حاضر چه نظری دارید؟

گفت: من معتقدم سران فتنه دو نفرند ولی خیلی ها آب به آسیاب فتنه ریختند. وی به این سوال که آیا یکی از این افراد خاتمی است؟ پاسخ داد: من وارد مصداق ها نمی شوم اما خیلی ها در جریان فتنه آب به آسیاب فتنه ریختند و به جریان برانداز سال ۸۸ کمک کردند.

 

وی افزود: اگر کسی مثل خاتمی می خواهد در عرصه سیاسی کشور فعال باشد، باید کاملا شفاف و روشن در قبال سران فتنه موضع بگیرد و مواضع آن ها را نقد کند.

اگر خاتمی بخواهد هم در جبهه فتنه و هم در عرصه سیاسی کشور فعال شود، این امر امکان پذیر نیست از این رو، وی باید موضع شفاف خود را در قبال حوادث سال ۸۸ به صورت شفاف بیان کند.

ماموریت جدید خاتمی به موسوی لاری

تهران امروز

سید محمد خاتمی پس از دیدارهای چندی که با برخی از همفکران داشته بر ضرورت توجه جدی بر انتخابات شوراها تاکید کرده است.

وی همچنین موسوی لاری را مامور پیگیری حضور اصلاح طلبان در انتخابات شوراها کرده و خواستار برگزاری جلسات منظم با استانداران دولت اصلاحات و نیز نمایندگان ادوار شده است.

گفته می شود پس از این تاکید، اصلاح طلبان ضمن سفر به استان ها و مشاوره گیری های منطقه ای در حال چینش ساختار و رایزنی برای شناسایی کاندیداهای خود هستند.

همچنین اصلاح طلبان بر ضرورت حضور منسجم و تشکیلاتی در مراکز استان های مهم همچون تهران، مشهد، شیراز و اصفهان و … جهت به دست گیری کرسی های شوراها تاکید کرده اند.

کواکبیان غضنفر جبهه اصلاحات

نمازی، نایب رئیس مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی طی اظهاراتی با بیان اینکه کواکبیان به جبهه اصلاحات پشت کرده لذا اصلاح طلب نیست، ادامه داد: اصلاح طلب واقعی دارای شاخصه هایی بوده که اولین شرط آن نگرانی برای اجماع این جریان است و کسی که به اصلاحات پشت کند قطعاً مردود خواهد بود وی تصریح کرد: شخصی که وجود شورای هماهنگی در داخل جبهه اصلاحات را قبول دارد و نماینده وی در آن شرکت می کند به یکباره جبهه مردم سالاری را تشکیل داده که نمی توان این تناقض را با یکدیگر مرتبط دانست لذا مسبب ایجاد این انشعابات کواکبیان است./شنیده ها

 

مرتبط : گزینه های دولت احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری 92

ایسنا - اصلاح‌طلبان‎

محتشمی به ایسنا خبر داد ... ابطحی: اصلاح‌طلبان با قدرت در انتخابات شرکت کنند/ صحبت‌های دبیر شورای نگهبان را نمی‌پسندم ..... رئیس بنیاد باران با بیان اینکه باید مرحله جدیدی از فعالیت این بنیاد در همان ...

isna.ir/fa/tag/b71fb9419858cafe/%25...
اصلاح طلبان - خبرآنلاین‎

عارف راهبرد اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس را تشریح کرد: استفاده از سرمایه انتخابات 92 ... خبرگان رهبری؛ میدان جدید زورآزمایی اصولگرایان و اصلاح‌طلبان و حرکت چراغ ... این خبر 3 سال قبل را بخوانید/ دلیل فیلتر شدن واتس اپ و وایبر را می فهمید ...

www.khabaronline.ir/tags/4281/%25D8...
آخرین اخبار اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری 1392‎

رئیس جدید سازمان زندان های دزفول منصوب شد · وضعیت زمین های وقفی .... کارگزاران میدان‌ دار تحرکات انتخاباتی اصلاح طلبان.

rounash.com/%3Ftag%3D%25D8%25A2%25D...
برچسب ها - اصلاح طلبان - پایگاه خبری تحلیلی فردا | Farda News‎

کد خبر: ۳۳۸۱۹۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۸. طیف هاشمی فعالیت ... لیست جدید با نام" مجتهدان مصلح و معتدل" /برنامه هاشمی برای انتخابات خبرگان چیست؟ جنگ هاشمی ... انتخابات را کرد و در این راه نیز اصلاح طلبان.

www.fardanews.com/fa/tag/1/%25D8%25...
کلید انتخابات جبهه اصلاح‌طلبان در سال جدید زده ... - خبرگزاری تسنیم‎

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان با بیان اینکه کلید انتخابات جبهه اصلاح‌طلبان در سال 93 زده می‌شود، گفت: جبهه متبوعش ... سرویس: سیاسی ، تاریخ: ۰۳/ فروردین/۱۳۹۳ - ۱۱:۱۶ ، شناسه خبر: ۳۲۰۲۴۵.

www.tasnimnews.com/Home/Single/320245
برچسب ها - اصلاح طلبان - آفتاب‎

کد خبر: ۲۴۱۹۳۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۰ ... نفع حسن روحانی پیروزی قطعی اصلاح طلبان را در انتخابات... و اصلاح طلبان ...

aftabnews.ir/fa/tag/1/%25D8%25A7%25...
شواهد | اخبار سیاسی، اقتصادی، علمی، فرهنگی و خبری انتخاباتی ...‎

9 سپتامبر 2013 ... به گزارش سرویس اجتماعی انتخاب، با وجود آنکه رقابت میان اصلاح طلبان و اصولگرایان در شورای شهر تهران ...

shavahed.com/
3 خبر جدید انتخاباتی درباره اصلاح طلبان - شنیده ها | قطره‎

15 آگوست 2012 ... شنیده ها shenideha.com توصیه انتخاباتی باهنر به سید محمد خاتمی خراسان محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه ...

www.ghatreh.com/news/nn10725835/%25...
بازخوانی تحولات بهاری احزاب در سال 1392 حمایت اصلاح‌طلبان از «عارف ...‎

24 مارس 2014 ... برگزاری متعدد نشست‌های خبری از دانشگاه‌های مختلف تا در خبرگزاری .... حق شناس به عنوان رئیس ستاد انتخابات جبهه اصلاح‌طلبان در حالی بیشتر از ..... درنگی بر دروازه عصر سیاسی جدید.

www.farsnews.com/newstext.php%3Fnn%...
کلید انتخابات جبهه اصلاح طلبان در سال جدید زده می‌شود - پارس‎

24 مارس 2014 ... سخنگوی جبهه اصلاح طلبان با بیان اینکه کلید انتخابات جبهه اصلاح طلبان در سال ۹۳ ... کد خبر: 122983 ...

www.parsnews.com/%25D8%25A8%25D8%25...
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>